Grow Your Business

WITH OUR PRINTING SOLUTIONS FOR OVER 25 YEARS
HAKKIMIZDA
Profesyonel Ekip
EGE TASARIM olarak 25 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile, tasarımdan baskıya her müşterilerimize özel hizmet sunan bir matbaayız. Tüm iş akışı boyunca mükemmel bir şekilde koordinasyon sağlayarak ve yerinde çözümlerle son derece yenilikçi teknolojiler kullanarak yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarız. Müşterilerimize tek çatı altında başarılı bir baskı projesi için ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi sunmak için çaba harcıyoruz. Çünkü her proje için hedeflediğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz bizi, tüm baskı ihtiyaçları için kaliteden ve gecikmeden ödün vermeden düşük maliyetli çözümler sunan güvenilir bir baskı ortağı olarak seçer.

Kurumsal değerlerimiz sadece şirket içinde düşünme ve düşünme biçimimizi değil aynı zamanda uzun vadede beslediğimiz müşteri ve tedarikçilerle olan ilişkilerimizi de içine alır. Sadece bu ortaklığa dayalı etkileşim, müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılamamıza ve müşterilerimizin empatisini ve yaratıcılığını yüksek oranda güvence altına almamızı sağlar.
Harika bir şey kolay gelmez
Çalışmalarımızı sadece projelerinizi yönetmek ve zamanında teslim etmekten çok daha fazlası olarak görüyoruz. İhtiyaçlarınızdaki detaylara önem veriyoruz. Her müşteriye has özel baskı danışmalığı işimizin en önemli parçasıdır. Projeniz için en iyi tasarımı oluşturmak, en uygun kağıdı seçmek, en iyi basım ve tasarım seçenekleriyle bütçenizde kalmanız koşuluyla mükemmel ürünü zamanında teslim etmek için proje yöneticilerimiz hazır ve deneyimlilerdir.
Biz olduğumuz gibiyiz, ne fazla ne eksik
Ekip olarak, asla olmadığımız bir şey olmaya çalışmayız. Her zaman olduğu gibi, fikirlerimizi doğrudan söylüyoruz. Ne firmamızda ne de firma dışında insanlar arasında hiçbir fark görmüyoruz.  Hiyerarşi yok içimizde. Ne bilmediğimizi çok iyi biliyoruz, daha iyi fikirler için savaşıyoruz. Bu da bizi dürüst ve mütevazı yapıyor. Güvene dayalı samimi bireysel ve kişiler arası sonuç odaklı faaliyetlerimiz; bunlar düşünce ve çalışma biçimimizin altında yatan temel direklerdir. Şirket içinde geliştirilen ve uygulanan kurumsal değerlerin yarattığı üretken ve ilham verici çalışma atmosferinde çalışanlarımız her gün kendilerini iyi hissediyor ve en iyisini veriyor. Hedef odaklılar ve işlerine bağlılıkları normları aşıyor. Ve Hepimiz bu dünyayı daha iyi hale getirmek isteyen insanlarız.
Yaptığımız her şey, işleri daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor
Baskı endüstrisini daha verimli hale getirmek istiyoruz. Müşterilerimizin markalarını daha da güçlendirmelerini ve sürdürülebilirliklerini sağlamalarını istiyoruz. Basım endüstrisinin çevre üzerindeki etkisini azaltmak istiyoruz. Dünyayı daha şeffaf ve hoşgörülü kılmak için kurumların, şirketlerin ve bireylerin seslerini duyurmalarını kolaylaştırmak istiyoruz. Biz tecrübemizle, tüm problemlere yerinde çözüm getirmekteyiz.

Biz gerçekten küresel bir dünyanın vatandaşlarıyız. Sürdürülebilirliğin dostlarıyız. Bireysel değil toplumsal çıkarlar önceliklerimizdir. Çünkü büyük iyilik, küçük olandan daha iyidir.
Çavuşoğlu Mah. Yakacık Cad. No:132-134 34873
Kartal - İSTANBUL
0216 389 16 16
0216 387 72 42
0216 353 58 04
0216 389 16 16
Copyright © 2019 Egeogutler.com All Rights Reserved.